KONST / Litografier / Färglitografi 9535387
nr 953 5387
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), 25/30, Bilar, signerad -02, motivet: 26x35
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:36:15
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
6
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg